Adidas deospray Men antiperspirant 72H Fresh Endurance 150 ml

Adidas deospray Men antiperspirant 72H Fresh Endurance 150 ml

Dostupnost Skladem (19 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 6763
67 Kč / ks 55,37 Kč bez DPH
Adidas deospray Men antiperspirant 72H Fresh Endurance 150 ml

Anti-perspirant vám poskytne až 72 hodinovou ochranu. Má speciální technologii Smart Body Response, která v reakci na tělesnou teplotu a pot uvolní osvěžující vůni.


SLOŽENÍ
BUTANE-ISOBUTANE-PROPANE, CYCLOPENTASILOXANE, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, ISODODECANE, PARFUM, DISOPROPYL ADIPATE, NEOPENTYL GLYCOL, DIHEPTANOATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, SODIUM STARCH, OCTENYLSUCCINATE, MANNITOL, LINALOOL, HYDRATED SUCA, CITRIC ACID, SODIUM ASCORBATE, CALCIUM DISODIUM EDTA

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Pro koho: muži
Velikost: 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

18. srpna 1949 založil Adi Dassler společnost Adidas, aby mohl změnit možnosti sportovců a jejich sportovní výkony. O 70 let později lze tvrdit, že značka Adidas ovlivnila nejen svět sportu, ale například také módy, hudby, kultury nebo udržitelných technologií.  

Adidas nabízí řadu také vůní, vod po holení a tělových přípravků pro ženy i muže, abyste se cítili svěží po celý den. Ať už dáváte přednost lehké a květinové vůni nebo odvážné a mužné vůni, Adidas má pro každého něco. Deodoranty a mycí přípravky na tělo jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhodobou ochranu před zápachem a udržovaly vaši pokožku čistou a svěží. S Adidas můžete krásně vonět a cítit se sebevědomě bez ohledu na to, co den přinese. Ciťte se sebejistě a připraveni vyrazit do nového dne s adidas.