Adidas deospray Woman antiperspirant Pro Invisible 48H 150 ml

Adidas deospray Woman antiperspirant Pro Invisible 48H 150 ml

Dostupnost Skladem (29 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 5958
67 Kč / ks 55,37 Kč bez DPH
Adidas deospray Woman antiperspirant Pro Invisible 48H 150 ml

Antiperspirant ve spreji adidas PRO Invisible poskytuje 48hodinovou ochranu proti vlhkosti a zápachu. Složení zabraňuje tvorbě bílých a žlutých skvrn a chrání černobílé oblečení. Kompozice kombinuje svěží, jemné aroma s pudrově-květinovými akordy.


SLOŽENÍ
BUTANE-ISOBUTANE-PROPANE, C12-15 ALKYL BENZOATE, ISODODECANE, ALUMINIUM CHLOROHYDRATE, PARFUM, DISOPROPYL ADIPATE, NEOPENTYL GLYCOL, DIHEPTANOATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Pro koho: ženy
Velikost: 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

18. srpna 1949 založil Adi Dassler společnost Adidas, aby mohl změnit možnosti sportovců a jejich sportovní výkony. O 70 let později lze tvrdit, že značka Adidas ovlivnila nejen svět sportu, ale například také módy, hudby, kultury nebo udržitelných technologií.  

Adidas nabízí řadu také vůní, vod po holení a tělových přípravků pro ženy i muže, abyste se cítili svěží po celý den. Ať už dáváte přednost lehké a květinové vůni nebo odvážné a mužné vůni, Adidas má pro každého něco. Deodoranty a mycí přípravky na tělo jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhodobou ochranu před zápachem a udržovaly vaši pokožku čistou a svěží. S Adidas můžete krásně vonět a cítit se sebevědomě bez ohledu na to, co den přinese. Ciťte se sebejistě a připraveni vyrazit do nového dne s adidas.