Airwick elektrik náhradní náplň Svěží prádlo ve vánku 19 ml

Airwick elektrik náhradní náplň Svěží prádlo ve vánku 19 ml

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 4333
70 Kč / ks 57,85 Kč bez DPH
Airwick elektrik náhradní náplň Svěží prádlo ve vánku 19 ml

Airwick tekutá náplň do elektrického přístroje - Tajemná zahrada. Nové složení s vonnými oleji obsahuje složky na přírodní bázi a je obohaceno o přírodní esenciální oleje, které byly vytvořeny tak, aby vám přinesly autentický zážitek z vůně. Představte si vůni čerstvě vypraného prádla vanoucího ve vánku plném svěží vůně květů jabloně, pomerančovníku a jemné bavlny. Provoňte svůj domov vůněmi inspirovanými přírodou a vytvořte si hřejivou a příjemnou atmosféru. Baleno bez plastů. Nově jsou všechna balení Air Wick Scented Oils v ekologickém papírovém balení bez plastu. Až 120 dní vůně. Při používání 12 hodin denně na nejnižší úroveň intenzity parfému.

POUŽITÍ
Používejte pouze s elektrickými strojky Airwick.

1. Odšroubujte uzávěr náplně.

2. Náhradní náplň držte ve svislé poloze a vložte hluboko do spodní části strojku dokud neuslyšíte cvaknutí.

3. Vložte strojek s náplní do elektrické zásuvky.

4. Pro změnu intenzity uvolňování vůně, otočte kolečko na vrchní straně strojku. Největší značka=max. nastavení.

5. Pro výměnu náplně odpojte strojek z elektrické sítě a opatrně vytáhněte náplň směrem dolů.


SLOŽENÍ
LINALOOL, GERANYL-ACETÁT, LIMONEN, 2,4-DIMETHYLCYKLOHEX-3-EN-1-KARBALDEHYD, CITRAL, GERANIOL, CITRONELLOL, 2-METHYLUNDEKANAL, (3R-(3ALFA, 3ABETA, 7BETA, 8AALFA))-1-(2,3,4,7,8,8A-HEXAHYDRO-3,6,8,8-TETRAMETHYL-1H-3A,7-METHANO-AZULEN-5-YL)ETHAN-1-ON, (E)-1-(2,6,6-TRIMETHYL-2-CYKLOHEXEN-1-YL)-2-BUTEN-1-ON, 2,6-DIMETHYLHEPT-5-ENAL, 3-METHYL-4-(2,6,6-TRIMETHYL-2-CYKLOHEXEN-1-YL)-3-BUTEN-2-ON, TRIMETHYL PROPYL CYKLOHEXAN PROPANOL, ISOCYKLOCITRAL, METHOXY DICYKLOPENTADIEN KARBALDEHYD, 3-(P-ETHYLFENYL)-2,2-DIMETHYLPROPIONALDEHYD

 

UPOZORNĚNÍ

Přečtěte si text o bezpečném použití a uchovejte si jej pro pozdější použití. Před odstraněním nebo vložením náhradní náplně osvěžovač vždy vyjměte z elektrické zásuvky. Neumisťujte do prostoru ve kterých by byl osvěžovač vystaven tvrdým nárazů. Nepožívejte osvěžovač společně s prodlužovacími kabely nebo adaptery s více zásuvkami, pouze pro vnitřní použití. Uchovávejte ve vzpřímené poloze, na přípravek nesahejte mokrýma rukama, nepoužívejte kovové předměty. Nepoužívejte nepřetržitě, na noc přípravek vypínejte. Při použití nechte nad a okolo osvěžovače prostor 50 cm. Nezakrývejte ani neblokujte průchod vzduchu do osvěžovače. Bez vhodného větrání nepoužívejte v malých a stísněný prostorech s domácími mazlíčky. Neumisťujte v blízkosti zdrojů tepla nebo přímého slunečního svitu. Nepokládejte na leštěné, barevné nebo plastové povrchy. Používejte pouze doporučený elektrický přístroj Airwick. Zařízení smějí používat pouze dospělí. Zařízení nesmějí používat děti ani osoby s omezenými fyzickými, senzorickými či duševními schopnostmi. Recyklujte pouze prázdný obal. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měli tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. 

Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při požití okamžitě volejte toxikologické informační středisko. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce vyhledejte lékařskou pomoc. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do elektriky
Velikost: 19ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: