BI-ES deospray Fabio Verso Imperium 150 ml

BI-ES deospray Fabio Verso Imperium 150 ml

Dostupnost Skladem (12 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 4272
46 Kč / ks 38,02 Kč bez DPH
BI-ES deospray Fabio Verso Imperium 150 ml

Krásná ženská vůně inspirovaná tóny exotického ovoce a růžových květů, které doplňují jemné tóny melounu a kiwi. Květinově ovocnou notu podtrhuje vůně pižma a bramboříku.

Hlava: Exotické ovoce, Růžové květy

Srdce: meloun, kiwi

Základ: Cyklamen, Pižmo


SLOŽENÍ
ALCOHOL DENAT, BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ISOPROPYL MYRISTATE, TRIETHYL CITRATE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deodoranty
Pro koho: ženy
Velikost: 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Založeno v roce 1996. V současné době je jedním z největších polských výrobců vonné kosmetiky. Vyrábí a distribuuje kosmetické produkty, jako jsou parfémové a toaletní vody, parfémy, vody po holení a deodoranty. 


Vůně vyráběné pod touto značkou patří k nejoblíbenějším ve svém segmentu. Funguje dynamicky, neustále reaguje na nově vznikající požadavky trhu a sleduje nejnovější trendy v parfémovém průmyslu po celém světě. Je držitelem mnoha prestižních ocenění v kosmetickém průmyslu. Zabývá se prosociálními a proekologickými aktivitami.