BI-ES deospray Men Max Ice Fresh 150 ml

BI-ES deospray Men Max Ice Fresh 150 ml

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 2547
45 Kč / ks 37,19 Kč bez DPH
BI-ES deospray Men Max Ice Fresh 150 ml

Intenzivně svěží a nezapomenutelná vůně, která vás překvapí. Optimistické, osvěžující a módní. Chrání před pocením po celý den. Výrazná mužná kompozice otevírá vůni citronu a zelených listů. V srdci dominují živé, zelené a svěží jablečné akordy doplněné vodními akcenty. Celek doplňují dřevité tóny v základu.


SLOŽENÍ
ALCOHOL DENAT, PROPANE, BUTANE, ISOBUTANE, PARFUM, ISOPROPYL MYRISTATE, TRIETHYL CITRATE, BENZYL ALCOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, LIMONENE, COUMARIN

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deodoranty
Pro koho: muži
Velikost: 150ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Založeno v roce 1996. V současné době je jedním z největších polských výrobců vonné kosmetiky. Vyrábí a distribuuje kosmetické produkty, jako jsou parfémové a toaletní vody, parfémy, vody po holení a deodoranty. 


Vůně vyráběné pod touto značkou patří k nejoblíbenějším ve svém segmentu. Funguje dynamicky, neustále reaguje na nově vznikající požadavky trhu a sleduje nejnovější trendy v parfémovém průmyslu po celém světě. Je držitelem mnoha prestižních ocenění v kosmetickém průmyslu. Zabývá se prosociálními a proekologickými aktivitami.