CD deospray Happy Day 150 ml

CD deospray Happy Day 150 ml

Dostupnost Skladem (12 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 6718
75 Kč / ks 61,98 Kč bez DPH
CD deospray Happy Day 150 ml

Ovocný, svěží aroma deodorant ve spreji poskytuje spolehlivou ochranu. Jeho složení s esenciálním mandarinkovým olejem a výtažkem z citronové trávy poskytuje spolehlivou ochranu proti zápachu, navodí dobrou náladou a zajistí šťastný start do nového dne. Neobsahuje hliníkové soli.


SLOŽENÍ
BUTANE, ALCOHOL DENAT, ISOBUTANE, PROPANE, ISOPROPYL MYRISTANE, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, CITRUS NOBILIS  PEEL OIL, CYMBOPOGAN CITRATUS EXTRACT, GLYCERIN, AQUA, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, CITRONELLOL

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Pro koho: ženy
Velikost: 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1977 uvedla značka CD poprvé na trh deodorant s pumpičkou, postupem času se sortiment stále rozšiřoval. Značka CD patří Lornamead GmbH , středně velké společnosti se sídlem v Norderstedtu u Hamburku. Hlavním prodejním trhem pro produkty osobní péče Lornamead je Německo, ačkoli některé značky se prodávají také v Anglii, Rakousku, východní Evropě a Skandinávii. 

CD Purity Law ® slibuje vyhýbání se minerálním olejům, silikonům, umělým barvivům, živočišným složkám a od roku 2013 také parabenům. Toto vědomé vyhýbání se také vedlo k opuštění složek označených jako „PEG“ na konci roku 2014. CD také nepoužívá hliníkové soli ve všech svých deodorantech.