Dove sprchový gel Purifying Detox 250 ml

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Dove

Dove sprchový gel Purifying Detox 250 ml

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 5361
49 Kč / ks 40 Kč bez DPH 19,60 Kč / 100 ml
Dove sprchový gel Purifying Detox 250 ml
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Dove

Sprchový gel s obsahem zeleného jílu pro dokonalý zážitek při sprchování. Čistí a detoxikuje pokožku, příjemně voní, zanechává pokožku hebkou.


SLOŽENÍ
AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, LAURIC ACID, SODIUM LAUROYL GLYCINATE, SODIUM LAUROYL ISETHINONATE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, HYDROGENATED SOYBEAN OIL, HELIANTHUIS ANNUUS SEED OIL, PARFUM, SODIUM BENZOATE, HYDRATED SILICA, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, STEARIC ACID, UNDECYLENOYL GLYCINE, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM ISETHIONATE, PALMITIC ACID, TETRASODIUM EDTA, CAPRYLIC ACID, CAPRIC ACID, BENTONITE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CI 19140, CI 42090, CI 17200

 

 

 

 

UPOZORNĚNÍ

Naneste na vlhkou pokožku, napěňte a opláchněte vodou. Určeno pro každodenní péči o pokožku celého těla. Nepoužívejte na podrážděnou, poraněnou nebo citlivou pokožku. Vyhnout se očnímu kontaktu. V případě zasažení očí vypláchněte vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové gely
EAN: 8717163684818
Pro koho: ženy
Velikost: 250ml
Položka byla vyprodána…

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Je značka pečující kosmetiky vyráběná britským koncernem Unilever. Původní mýdlo Dove se na trhu objevilo roku 1955, jeho recepturu vyvinul Vincent Lamberti pro potřeby americké armády.

Později se začaly vyrábět i další výrobky (deodoranty, šampony, krémy), nesoucí logo v podobě stylizované holubice (anglicky „dove“). Značka Dove se prodává ve více než osmdesáti zemích, do ČR se dostala v roce 1995

 

 

 

 

Výrobní společnost : Unilever
Adresa : 100 Victoria Embankment, London EC4Y 0DY, United Kingdom
E-mail : infolinka@unilever.com