Kallos Extra Strong Keratin lak na vlasy 750 ml

Kallos Extra Strong Keratin lak na vlasy 750 ml

Dostupnost Skladem (24 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 6978
139 Kč / ks 114,88 Kč bez DPH
Kallos Extra Strong Keratin lak na vlasy 750 ml

Díky své vlasové posilující keratinu aktivní složce intenzivně pečuje o vlasovou strukturu. Jeho použití má za následek hladké, lesklé vlasy. Z vlasů se dá snadno vyčesat, nelepí. Obsahuje UV ochranu.


SLOŽENÍ
Alkohol,butan,propan,isobutan,oktylakrylamid/akryláty/butylaminoethylmethakrylátový kopolymer,aminomethylpropanol,parfém,PEG-12 dimethikon,hydrolyzovaný keratin,isopropylmyristát,retinylpalmitát,tokoferylacetát

 

 

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy
Velikost: 750ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka byla založena v roce 1978 v Maďarsku, a postupem času si získala uznání zákazníku v ostatních evropských zemích. A to vše svou profesionální vlasovou kosmetikou i ostatními produkty péče o tělo.

Tato značka nabízí cenově výhodné, zároveň však kvalitní produkty pro profesionální péči o vlasy. Nabízí spolehlivost a rozsáhlý sortiment, který pružně reaguje na požadavky trhu. Inovativní produkty Kallos jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích za pomoci nejmodernějších technologií.