Loreal krém Revitalift oční 15 ml

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 4596
196 Kč / ks 161,98 Kč bez DPH
Loreal krém Revitalift oční 15 ml

Loreal krém Revitalift oční 15 ml

Dnes už umí laboratoře L’Oréal Paris díky pokročilým znalostem biologie zacílit na osm přírozených liftingových složek, které jsou důležité pro mladistvou pleť. Nové složení krému Revitalift funguje hned třikrát – pozvedne, zjemní a stabilizuje. Zároveň podporuje vlastní schopnost pleti vypnout se. Pleť, pevnější a s méně vráskami, se přirozeně podílí na tomto procesu.

Osm "liftingových" složek:

Laboratoře L’Oréal Paris umí zacílit na osm liftingových látek. Tyto cenné složky podporují vlastní schopnost pleti vypnout se a bojují tak proti známkám stárnutí. Nachází se na dermo-epidermálním spojení a v nejsvrchnější vrstvě škáry, mají jak biologickou, tak i stavební funkci. Složky vytváří horizontální i vertikální propojení, vypínají a zjemňují pleť, která pak získá lepší tón i vzhled.

Tyto vypínací látky lze dělit dle tří hlavních funkcí:

POSILUJÍCÍ LÁTKY, které přirozeně napnou pleť 1. Kolagen I – pro tón pleti 2. Kolagen III – pro tón pleti 3. Fibrilin – pro pružnost pleti 4. Elastin – pro pružnost pleti

ZJEMŇUJÍCÍ LÁTKY pro vyhlazení dermis 5. Chondrotin S. (GAG) – biologická látka

STABILIZAČNÍ LÁTKY, které podporují soudržnost jednotlivých vrstev kůže 6. Kolagen IV — mechanický stabilizátor 7. Perlecan — stabilizátor struktury 8. Integriny — látky zajišťující propojení

Dermálně-epidermální spojení: Nové místo působnosti pro Revitalift v boji proti vráskám a ztrátě pevnosti

Dermálně-epidermální spojení (DES) už není cílem jen u zralé pleti. Účinkovat v rámci DES má smysl i při boji proti vráskám a ztrátě pevnosti. Není to jen stavební složka kůže, je to klíčové místo pro kožní biologickou výměnu.

Složení [STIMULIFT + PRO-RETINOL A] pro jednoznačné účinky na dermálně-epidermálním spojení

Revitalift nyní díky této nové technologii účinkuje v místě, kde dochází ke vzniku vrásek a kde se ztrácí pevnost pokožky – v epidermu, nejsvrchnější vrstvě škáry, a jako nikdy dříve i na dermálně-epidermálním spojení.

Toto spojení není jen biologickým „pojítkem“ mezi škárou a pokožkou (propojuje a ukotvuje tyto dvě vrstvy), ale funguje také jako místo pro biologickou výměnu v rámci kůže.

Jak vznikají vrásky

  • Ztenčuje se pokožka
  • Dermo-epidermální spojení se zplošťuje, což vede k oslabení kožní tkáně
  • Vlákna v dermis se smršťují

Technologie Stimulift

Technologie Stimulift obsahuje soubor polypeptidů a výtažky z kvasnic a byla navržena tak, aby stimulovala biosyntézu (produkci) osmi přírozených liftingových látek (dle testů in vitro) včetně stabilizujících látek. Účinkuje na dermálně-epidermálním spojení a její složení pomáhá pleti, aby byla sama od sebe jemnější a více vypnutá.

A jako vždy Revitalift obsahuje i účinnou Látku Pro-Retinol A, která vyhlazuje vrásky. Proces buněčné obnovy se s věkem zpomaluje, konkrétně o 30% až 50% mezi třicátým a sedmdesátým rokem věku*. Pokožka se ztenčuje, objevují se vrásky. Pro-Retinol A výrazně bojuje proti těmto známkám stárnutí, posiluje strukturu pokožky a vede k jejímu zesílení, čímž vyhlazuje vrásky.

Nové osvěžující složení

Krémové a bohaté složení Revitalift Stimulift zanechává na pleti pocit svěžesti a komfortu. Nový krém není mastný a nelepí, krásně se ihned po nanesení vstřebává do pokožky a jemná, smyslná vůně vytváří vynikající pocit pohody.

Viditelné výsledky účinku Revitalift

Potvrzeno dermatologem:

Už za čtyři týdny vypadá obličej o šest let mladší

Potvrzeno ženami, které krém vyzkoušely:

Okamžitě zaznamenaly, že…

Pokožka je jemnější - 98%

Pokožka je vyživená (méně suchá) - 98%

Pokožka je příjemnější – 100%

Po 4 týdnech…

Pokožka je pevnější – 96%

Kontury obličeje jsou pevnější - 82%

Pokožka vypadá mladší – 90%


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové krémy
Hmotnost: 0.04 kg
Pro koho: ženy
Velikost: 15ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

L’Oréal Paris je významná světová kosmetická značka, která přináší všem to nejlepší z luxusní krásy. Od líčení a péče o pleť, přes péči o vlasy až po barvy na vlasy.

Na počátku značky L’Oréal Paris stál vědec jménem Eugène Schueller, jehož zvláštní posedlost vědeckým pokrokem určovala směřování odvětví krásy tehdy i nyní. O 110 let inovativního vědeckého výzkumu později může L’Oréal Paris hrdě představit řadu vysoce pokročilých výrobků pro krásu, které jsou bezpečné, účinné a klinicky ověřené. 

Od roku 1989 – o 14 let dříve, než v tomto odvětví vstoupil v platnost příslušný zákonný požadavek – ukončili testování přísad na zvířatech a pro zajištění bezpečnosti výrobků zavedli inovaci Episkin. Tento model rekonstruované pleťové tkáně, který je výsledkem více než 30 let vědeckého výzkumu a odborných znalostí společnosti L’Oréal v oblasti regenerace tkání, je cenným nástrojem pro pochopení interních mechanismů biologie pleti, aniž by bylo ublíženo jedinému živému organismu.