STR8 deospray Men Red Code 150 ml

STR8 deospray Men Red Code 150 ml

Dostupnost Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 4452
63 Kč / ks 52,07 Kč bez DPH
STR8 deospray Men Red Code 150 ml

Pocit čistoty a svěžesti je pro současného muže nezbytný. STR8 RED CODE Deodorant Body Spray zajišťuje tento pocit svěžesti, který trvá 48 hodin a nabízí jedinečnou svěží a dřevitou vůni díky svým aromatickým přísadám. Je to nejlepší tělový sprej pro muže, kteří si chtějí zajistit dlouhotrvající ochranu v kombinaci s výbušným aroma.


SLOŽENÍ
Alcohol Denat., Butan, Isobutan, Propan, Isopropyl Palmitate, Parfém, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Triethyl Citrate, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylat, Citral, Citronellol, Coumarin, Germonaniol, Hexyl Licitronene, Linalool, Linalool

 

 

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deodoranty
Pro koho: muži
Velikost: 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1998, si značka STR8 dala za úkol vytvořit širokou škálu vzrušujících vůní. Během všech těch let vedli závod v tom, aby odhalili vaše pravé já a zvýšili vaši chuť žít a zažívat svět přímočaře.

Kolekce vůní vyniká nejen svým ikonickým plechovým balením, ale také svými vůněmi, které jsou vybrány tak, aby vám pomohly budovat a vyjadřovat vaši identitu se skutečnou sebedůvěrou.

O tom je i nejnovější kampaň. Manifest značky „Spray your true“ vás inspiruje k tomu, abyste byli opravdoví a pravdiví, v hlavní roli se skutečnými muži, kteří žijí autenticky a s jistotou posílenou svou oblíbenou vůní STR8.