STR8 deospray ve skle Men Faith 75 ml

STR8 deospray ve skle Men Faith 75 ml

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 6779
60 Kč / ks 49,59 Kč bez DPH
STR8 deospray ve skle Men Faith 75 ml

STR8 FAITH Body Fragrance představuje moderního muže, který se chce cítit svěže a elegantně s ovocnou aromatickou esencí díky vrchním tónům jablka. Vytváří úžasný aromatický zážitek s přidáním fazolí Tonka ve středních tónech a tónů vanilky ve spodní části naplňuje potřebu svěžesti a sofistikovanosti.

Hlava: jablko

Srdce: fazole tonka

Základ: vanilka


SLOŽENÍ
Alcohol Denat., Aqua, Parfum, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, PEG-6 kaprylové/kaprinové glyceridy, propylenglykol, ethylhexylglycerin, tokoferol, BHT, fenoxyethanol, alfa-isomethyl ionon, citral, citronellol, kumarin, geraninol, Limonene, Linalool

 

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Pro koho: muži
Velikost: 75ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1998, si značka STR8 dala za úkol vytvořit širokou škálu vzrušujících vůní. Během všech těch let vedli závod v tom, aby odhalili vaše pravé já a zvýšili vaši chuť žít a zažívat svět přímočaře.

Kolekce vůní vyniká nejen svým ikonickým plechovým balením, ale také svými vůněmi, které jsou vybrány tak, aby vám pomohly budovat a vyjadřovat vaši identitu se skutečnou sebedůvěrou.

O tom je i nejnovější kampaň. Manifest značky „Spray your true“ vás inspiruje k tomu, abyste byli opravdoví a pravdiví, v hlavní roli se skutečnými muži, kteří žijí autenticky a s jistotou posílenou svou oblíbenou vůní STR8.