Taft lak na vlasy Power & Fulness Mega Strong 5 250 ml

Taft lak na vlasy Power & Fulness Mega Strong 5 250 ml

Dostupnost Skladem (43 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 3077
79 Kč / ks 65,29 Kč bez DPH
Taft lak na vlasy Power & Fulness Mega Strong 5 250 ml

Taft lak na vlasy Power, silná fixace s keratinem, viditelně větší plnost účesu. Pro jemné a namáhané vlasy, posílené vlasy s viditelně větší plností účesu, bez slepení, snadno se vyčesává. Speciální 3Wheather Taft receptura chrání vlasy před větrem, vlhkostí a UV paprsky.


SLOŽENÍ
DIMETHYL ETHER, ALCOHOL DENAT, AQUA, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, TRIETHYL CITRATE, AMP-ISOSTEAROYL WHEAT/COM/CSOY AMINO ACIDS, PARFUM, PANTHENOL, BENZOIC, ACID, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL

 

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Laky na vlasy
Velikost: 250ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1955 Taft představil první lak na vlasy na evropském trhu. Více než 68 let, poskytují produkty této značky stále perfektní fixaci po celý den a za jakéhokoliv počasí. Produkty značky Taft se staly na stylingovém trhu skutečnou klasikou. I přesto značka neustále pokračuje v inovacích, které odpovídají potřebám zákazníků. Objem, lesk, dlouhotrvající fixace: každý produkt Taft byl vyvinutý tak, aby splnil specifické potřeby vašich vlasů. Jako průkopník na stylingovém trhu, Taft svými inovacemi pokračuje v určování trendů a také ovlivňuje současné účesy.