Wilkinson Sword Hydro 3 Skin Protection strojek + náhradní břity 9 ks

Dostupnost Skladem (13 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 6186
285 Kč / ks 235,54 Kč bez DPH
Wilkinson Sword Hydro 3 Skin Protection strojek + náhradní břity 9 ks

Holicí čepelky Wilkinson Sword HYDRO3 poskytují velmi důkladné a příjemné oholení. Tři břity UltraGlide jsou podporovány vodou aktivovaným gelem s aloe vera a vitamínem E. Břity systému Hydro3 jsou také kompatibilní s holicím strojkem Wilkinson Hydro5.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Strojky na holení
Pro koho: muži
Velikost: 9ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wilkinson Sword má bohatou historii, neustále zavádí nové produkty a inovuje již od 18. století.

Samotná značka Wilkinson začíná svůj život již v roce 1772, kdy se Henry Nock přesídlil z anglického Birminghamu do Londýna. Tehdy však nevyráběl žiletky, ale pistole, a to velmi úspěšně. Žiletky začal vyrábět až jeho vnuk, Henry Wilkinson, který též původní firmu Nock, Jover & Co. přejmenoval na James Wilkinson & Son a později v roce 1891 na Wilkinson Sword Company.

Wilkinson měla na rozdíl od úzce profilované Gillette celou dobu mnohem širší záběr své produkce – již zmiňované zbraně, psací stroje, nůžky a na začátku 20. století dokonce i motocykly.

První žiletky začíná Wilkinson vyrábět v roce 1890. V roce 1898 vypustil Wilkinson na trh holicí strojek Pall Mall. Přestože šlo tehdy o významné zjednodušení holení, z dnešního pohledu je tento strojek velice složitým.

Za významný milník v historii Wilkinson Sword co do holicích systémů lze považovat rok 1962, kdy Wilkinson zavedl první žiletky z nerezavějící oceli místo do té doby používané standardní uhlíkové oceli. Tím Wilkinson Sword docílil toho, že dnešní žiletky nerezaví a vydrží dlouho použitelné.

V roce 2003 Wilkinson uvedl na trh řadu Quattro, včetně holicího strojku se zastřihávačem 3v1, Quattro Titanium Precision. V roce 2010 dnes velmi populární a oceňovanou řadu Hydro, které sbírá ocenění po celém světě.