Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Premium Edition náhradní břity 8 ks

Dostupnost Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 6243
358 Kč / ks 295,87 Kč bez DPH
Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Premium Edition náhradní břity 8 ks

Holicí břity s gelovými polštářky, aktivují se po kontaktu s vodou a zajišťují pohodlné a rychlé oholení bez podráždění.

  • 5 břitů Ultra Glide nezanechá ani jeden chloupek neoholený,
  • gelový polštářek obsahuje olej z rýžových otrub pro ochranu pokožky,
  • výklopný nastřihovač pro hůře dostupná místa,
  • obal z 90% z recyklovaného papíru,
  • kompatibilní se všemi strojky Wilkinson Sword Hydro.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní hlavice - břity
Pro koho: muži
Velikost: 8ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wilkinson Sword má bohatou historii, neustále zavádí nové produkty a inovuje již od 18. století.

Samotná značka Wilkinson začíná svůj život již v roce 1772, kdy se Henry Nock přesídlil z anglického Birminghamu do Londýna. Tehdy však nevyráběl žiletky, ale pistole, a to velmi úspěšně. Žiletky začal vyrábět až jeho vnuk, Henry Wilkinson, který též původní firmu Nock, Jover & Co. přejmenoval na James Wilkinson & Son a později v roce 1891 na Wilkinson Sword Company.

Wilkinson měla na rozdíl od úzce profilované Gillette celou dobu mnohem širší záběr své produkce – již zmiňované zbraně, psací stroje, nůžky a na začátku 20. století dokonce i motocykly.

První žiletky začíná Wilkinson vyrábět v roce 1890. V roce 1898 vypustil Wilkinson na trh holicí strojek Pall Mall. Přestože šlo tehdy o významné zjednodušení holení, z dnešního pohledu je tento strojek velice složitým.

Za významný milník v historii Wilkinson Sword co do holicích systémů lze považovat rok 1962, kdy Wilkinson zavedl první žiletky z nerezavějící oceli místo do té doby používané standardní uhlíkové oceli. Tím Wilkinson Sword docílil toho, že dnešní žiletky nerezaví a vydrží dlouho použitelné.

V roce 2003 Wilkinson uvedl na trh řadu Quattro, včetně holicího strojku se zastřihávačem 3v1, Quattro Titanium Precision. V roce 2010 dnes velmi populární a oceňovanou řadu Hydro, které sbírá ocenění po celém světě.