Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care holicí strojek + 1 hlavice

Dostupnost Skladem (19 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 6376
134 Kč / ks 110,74 Kč bez DPH
Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care holicí strojek + 1 hlavice

Dámský holicí strojek Wilkinson Intuition Sensitive Razor 1up obsahuje výkyvnou čepelovou hlavu se čtyřmi břity, které se dokonale přizpůsobují konturám Vašeho těla. Jsou obklopeny hydratačním gelem, který se během holení dostává na pokožku. Hydratační gel vytváří pěnu a zjemňuje tak pokožku. Při holení tak nemusíte přidávat žádné další gely nebo krémy. Balení obsahuje holicí strojek s jednou hlavicí.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Strojky na holení
Pro koho: ženy
Velikost: 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wilkinson Sword má bohatou historii, neustále zavádí nové produkty a inovuje již od 18. století.

Samotná značka Wilkinson začíná svůj život již v roce 1772, kdy se Henry Nock přesídlil z anglického Birminghamu do Londýna. Tehdy však nevyráběl žiletky, ale pistole, a to velmi úspěšně. Žiletky začal vyrábět až jeho vnuk, Henry Wilkinson, který též původní firmu Nock, Jover & Co. přejmenoval na James Wilkinson & Son a později v roce 1891 na Wilkinson Sword Company.

Wilkinson měla na rozdíl od úzce profilované Gillette celou dobu mnohem širší záběr své produkce – již zmiňované zbraně, psací stroje, nůžky a na začátku 20. století dokonce i motocykly.

První žiletky začíná Wilkinson vyrábět v roce 1890. V roce 1898 vypustil Wilkinson na trh holicí strojek Pall Mall. Přestože šlo tehdy o významné zjednodušení holení, z dnešního pohledu je tento strojek velice složitým.

Za významný milník v historii Wilkinson Sword co do holicích systémů lze považovat rok 1962, kdy Wilkinson zavedl první žiletky z nerezavějící oceli místo do té doby používané standardní uhlíkové oceli. Tím Wilkinson Sword docílil toho, že dnešní žiletky nerezaví a vydrží dlouho použitelné.

V roce 2003 Wilkinson uvedl na trh řadu Quattro, včetně holicího strojku se zastřihávačem 3v1, Quattro Titanium Precision. V roce 2010 dnes velmi populární a oceňovanou řadu Hydro, které sbírá ocenění po celém světě.