Denim deospray Black 150ml

Denim deospray Black 150ml

Dostupnost Skladem (30 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 45
59 Kč / ks 48,76 Kč bez DPH
Denim deospray Black 150ml

DENIM BLACK pánský tělový deodorant s jedinečnou a nezaměnitelnou vůní. Poskytuje svěží vůni která trvá celý den. Denim Black je nestárnoucí a nejprodávanější klasická vůně od značky Denim. S vůní Black budete vždy atraktivní.

Hlava: jasmín, růže, geranium

Srdce: pačuli, cedr, santalové dřevo

Základ: labdanum, ambra, dubový mech


SLOŽENÍ
BUTANE, ALCOHOL DENAT, PROPANE, PARFUM, ISOBUTANE, ISOPROPYL MYRISTATE, 2-METHYL 5-CYCLOHEXYLPENTANOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Pro koho: muži
Velikost: 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DENIM

Denim je italská značka luxusní pánské kosmetiky založena roku 1976. Vůně Denimu je věnovaná dynamickému, sportovnímu muži. Milovníkovi života a všech jeho potěšení, především sentimentálních, byla vždy rozpoznatelná pro svůj rozhodný charakter, ale zároveň poutavá a odolná.