Denim deospray Original 150ml

Denim deospray Original 150ml

Dostupnost Skladem (15 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 47
55 Kč / ks 45,45 Kč bez DPH
Denim deospray Original 150ml

Originální mužská vůně od Denim, perfektní 24hodinový efektem svěžesti. Pro muže, kteří vědí, co dělají. Univerzální, intenzivní, moderní vůně, která skrývá smyslný náboj a eleganci.  Skvěle vyjádří individualitu každého člověka. 

Hlava: kadidlo, bergamot,

Srdce: pomeranč, šalvěj

Základ: jantar, vetiver, cedrové dřevo


SLOŽENÍ
BUTANE, ALCOHOL DENAT, PROPANE, ISOBUTANE, PARFUM, ISOPROPYL MYRISTATE, 2-METHYL 5- XYXLOHEXYLPENTANOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deodoranty
Pro koho: muži
Velikost: 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DENIM

Denim je italská značka luxusní pánské kosmetiky založena roku 1976. Vůně Denimu je věnovaná dynamickému, sportovnímu muži. Milovníkovi života a všech jeho potěšení, především sentimentálních, byla vždy rozpoznatelná pro svůj rozhodný charakter, ale zároveň poutavá a odolná.