STR8 deospray Men Freak 150 ml

STR8 deospray Men Freak 150 ml

Dostupnost Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 6841
56 Kč / ks 46,28 Kč bez DPH
STR8 deospray Men Freak 150 ml

Deodorant STR8 FR34K účinně bojuje proti nepříjemnému zápachu a dodá vám dlouhodobě pocit komfortu a svěžesti.

Hlava: zázvor, bergamot, pepř

Srdce: ananas, šalvěj muškátová, estragon

Základ: fazole tonka, kakao, jantarové dřevo


SLOŽENÍ
Alcohol Denat., Isobutane, Propane, Butane, Isopropyl Pamitate, Parfum, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Trienthyl Citrate, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniil, Limonene, Linalool.

 

UPOZORNĚNÍ

Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Pro koho: muži
Velikost: 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1998, si značka STR8 dala za úkol vytvořit širokou škálu vzrušujících vůní. Během všech těch let vedli závod v tom, aby odhalili vaše pravé já a zvýšili vaši chuť žít a zažívat svět přímočaře.

Kolekce vůní vyniká nejen svým ikonickým plechovým balením, ale také svými vůněmi, které jsou vybrány tak, aby vám pomohly budovat a vyjadřovat vaši identitu se skutečnou sebedůvěrou.

O tom je i nejnovější kampaň. Manifest značky „Spray your true“ vás inspiruje k tomu, abyste byli opravdoví a pravdiví, v hlavní roli se skutečnými muži, kteří žijí autenticky a s jistotou posílenou svou oblíbenou vůní STR8.