Vidal sprchový gel Blackberry & Musk 250 ml
Vidal sprchový gel Blackberry & Musk 250 ml
Pociťte ovocnou explozi vůně malin a borůvek během každodenní péče! Sprchový gel s hydratačním složením, který jemně čistí pokožku a zanechává ji jemnou, hladkou a voňavou.
SLOŽENÍ
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, SODIUM CHLORIDE, MORUS NIGRA FRUIT EXTRACT, SORBITOL, GLYCERIN, SODIUM PCA, POLYQUATERNIUM-7, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, STYRENE/ACRYLATES SOPOLYMER, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM LACTATE, LACTIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL
UPOZORNĚNÍ
Naneste na vlhkou pokožku, napěňte a opláchněte vodou. Určeno pro každodenní péči o pokožku celého těla. Nepoužívejte na podrážděnou, poraněnou nebo citlivou pokožku. Vyhnout se očnímu kontaktu. V případě zasažení očí vypláchněte vodou.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.